LP3872EMP-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3872EMP-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LP3872EMP-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3872EMP-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26899 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.55V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 7V
Toimittaja Device Package SOT-223-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet *LP3872EMP-2.5/NOPB
LP3872EMP-2.5/NOPBCT
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SOT-223-5 Nykyinen - Supply (Max) 15mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 1.5A