LP3872EMP-3.3/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3872EMP-3.3/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LP3872EMP-3.3/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3872EMP-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62569 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.55V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 7V
Toimittaja Device Package SOT-223-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3872EMP-3.3/NOPBTR
LP3872EMP33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SOT-223-5 Nykyinen - Supply (Max) 15mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 1.5A
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP3872
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP3872EMP-2.5/NOPB
LP3872EMP-2.5/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
Varastossa: 26899 pcs
ladata:
RFQ
LP3872EMP-2.5
LP3872EMP-2.5
valmistajat: N/A
Varastossa: 5637 pcs
ladata:
RFQ
LP3872EMP-3.3
LP3872EMP-3.3
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5