LP3981IMM-2.7/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3981IMM-2.7/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LP3981IMM-2.7/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3981IMM-2.7/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 299094 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.7V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3981IMM-2.7/NOPBTR
LP3981IMM27NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 300mA 8-VSSOP Nykyinen - Supply (Max) 210µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 300mA