LP3981IMM-2.8/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP3981IMM-2.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8VSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LP3981IMM-2.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3981IMM-2.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 347738 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3981IMM-2.8/NOPBTR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 8-VSSOP Nykyinen - Supply (Max) 210µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 300mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP3981
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP3981IMM-2.7
LP3981IMM-2.7
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.7V 300MA 8VSSOP
Varastossa: 5858 pcs
ladata:
RFQ
LP3981IMM-3.0/NOPB
LP3981IMM-3.0/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 3V 300MA 8VSSOP
Varastossa: 325732 pcs
ladata:
RFQ
LP3981IMM-2.8
LP3981IMM-2.8
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.8V 300MA 8VSSOP