LP3984IMF-3.1/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3984IMF-3.1/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5
lomakkeissa:
  • Viesti
LP3984IMF-3.1/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3984IMF-3.1/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6594 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.12V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.1V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3984IMF-3.1/NOPBTR
LP3984IMF31NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 150µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 125µA Nykyinen - Tuotos 150mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP3984
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LP3984IMF-1.8/NOPB
LP3984IMF-1.8/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Varastossa: 4085 pcs
ladata:
RFQ
LP3984IMFX-1.5/NOPB
LP3984IMFX-1.5/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Varastossa: 4660 pcs
ladata:
RFQ
LP3984IMF-3.1
LP3984IMF-3.1
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT23-5