LP3984ITP-2.9/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3984ITP-2.9/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.9V 150MA 4DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
LP3984ITP-2.9/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3984ITP-2.9/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.9V 150MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5859 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.12V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.9V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-UFBGA, DSBGA PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3984ITP-2.9
LP3984ITP-2.9/NOPBTR
LP3984ITP-2.9TR
LP3984ITP-2.9TR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA 4-DSBGA Nykyinen - Supply (Max) 150µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 125µA Nykyinen - Tuotos 150mA