LP3988IMFX-2.85/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3988IMFX-2.85/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LP3988IMFX-2.85/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3988IMFX-2.85/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 346945 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.15V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3988IMFX-2.85
LP3988IMFX-2.85-ND
LP3988IMFX-2.85/NOPBTR
LP3988IMFX285NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 200µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 150mA