LP3988ITL-2.6/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3988ITL-2.6/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LP3988ITL-2.6/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3988ITL-2.6/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.6V 150MA 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 204685 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.15V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.6V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 5-DSBGA (1.41x1.08) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-WFBGA, DSBGA PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3988ITL-2.6
LP3988ITL-2.6/NOPBTR
LP3988ITL-2.6TR
LP3988ITL-2.6TR-ND
LP3988ITL26NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Nykyinen - Supply (Max) 200µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 120µA Nykyinen - Tuotos 150mA