LP3991TL-2.5/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3991TL-2.5/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 300MA 4DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
LP3991TL-2.5/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3991TL-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 300MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94388 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.16V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 4V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA (1x1) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 65dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3991TL-2.5/NOPBDKR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 4-DSBGA (1x1) Nykyinen - Supply (Max) 225µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA Nykyinen - Tuotos 300mA