LP3991TL-2.8/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LP3991TL-2.8/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LP3991TL-2.8/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LP3991TL-2.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 168049 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.16V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 4V
Toimittaja Device Package 4-DSBGA (1x1) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 65dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet LP3991TL-2.8/NOPBTR
LP3991TL-2.8TR
LP3991TL-2.8TR-ND
LP3991TL28NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 4-DSBGA (1x1) Nykyinen - Supply (Max) 225µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 100µA Nykyinen - Tuotos 300mA