SM320LC31PQM40EP
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM320LC31PQM40EP
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 132-QFP
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 334 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 334 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2 pcs
  • Viesti
SM320LC31PQM40EP: n tekniset tiedot
Osa numero SM320LC31PQM40EP Valmistaja N/A
Kuvaus IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 132-QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 334 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 3.30V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 132-BQFP (24.54x24.54)
Sarja TMS320C3x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 132-BQFP Bumpered Muut nimet 296-22574
V62/03617-01XE
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TC) On-Chip RAM 8.25kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Serial Port kello Hinta 40MHz