SM320VC5416GGU16EP
Tuote-esittely
Osa numero: SM320VC5416GGU16EP
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DSP FIXED-POINT 144-BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
189 pcs
  • Viesti
SM320VC5416GGU16EP: n tekniset tiedot
Osa numero SM320VC5416GGU16EP Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP FIXED-POINT 144-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1717 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.60V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LFBGA Muut nimet 296-22221
V62/04610-01XA
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 256kB
Haihtumaton muisti ROM (32 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä McBSP kello Hinta 160MHz