SN74ALVCH16524DLR
Tuote-esittely
Osa numero: SN74ALVCH16524DLR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74ALVCH16524DLR: n tekniset tiedot
Osa numero SN74ALVCH16524DLR Valmistaja N/A
Kuvaus IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5578 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 56-SSOP
Sarja 74ALVCH Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 18-Bit Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Universal Bus Transceiver
Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA Perusosan osanumero 74ALVCH16524