SN74ALVCH16543DL
Tuote-esittely
Osa numero: SN74ALVCH16543DL
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC TXRX NON-INVERT 3.6V 56SSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
380 pcs
  • Viesti
SN74ALVCH16543DL: n tekniset tiedot
Osa numero SN74ALVCH16543DL Valmistaja N/A
Kuvaus IC TXRX NON-INVERT 3.6V 56SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76856 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 56-SSOP
Sarja 74ALVCH Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Muut nimet 296-5237-5
74ALVCH16543DLG4
74ALVCH16543DLG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Elements 2 Bittien lukumäärä Element 8
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Transceiver, Non-Inverting Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA Perusosan osanumero 74ALVCH16543