SN74LVCZ32240AGKER
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVCZ32240AGKER
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 96LFBGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SN74LVCZ32240AGKER: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVCZ32240AGKER Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 96LFBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14851 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 96-LFBGA (13.5x5.5)
Sarja 74LVCZ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 96-LFBGA lähtö Tyyppi 3-State
Muut nimet 296-15607-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Elements 8 Bittien lukumäärä Element 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Logic Type Buffer, Inverting Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA Perusosan osanumero 74LVCZ32240