SN74LVCZ32240AZKER
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVCZ32240AZKER
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 96PBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74LVCZ32240AZKER: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVCZ32240AZKER Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 96PBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6462 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 96-PBGA MICROSTAR (13.6x5.6)
Sarja 74LVCZ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 96-LFBGA lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Elements 8
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Logic Type Buffer, Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Buffer, Inverting 8 Element 4 Bit per Element 3-State Output 96-PBGA MICROSTAR (13.6x5.6) Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA