SN74V263-7PZA
Tuote-esittely
Osa numero: SN74V263-7PZA
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SYNC FIFO 8KX18 80QFP
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74V263-7PZA: n tekniset tiedot
Osa numero SN74V263-7PZA Valmistaja N/A
Kuvaus IC SYNC FIFO 8KX18 80QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4559 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V Toimittaja Device Package 80-LQFP (14x14)
Sarja 74V uusintalähetyksien Capability Yes
Ohjelmoitava Liput Support Yes Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 80-LQFP Muut nimet 296-12480
SN74V2637PZA
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) muistin koko 144K (8K x 18)(16K x 9)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 133MHz Nykyinen - Supply (Max) 35mA