SN74V273-10GGM
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN74V273-10GGM
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SYNC FIFO 16KX18 100BGA
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74V273-10GGM: n tekniset tiedot
Osa numero SN74V273-10GGM Valmistaja N/A
Kuvaus IC SYNC FIFO 16KX18 100BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4947 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V Toimittaja Device Package 100-BGA MICROSTAR (10.1x10.1)
Sarja 74V uusintalähetyksien Capability Yes
Ohjelmoitava Liput Support Yes Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-LFBGA Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin koko 288K (16K x 18)(32K x 9) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Synchronous FWFT Support Yes
expansion Depth, Width Datanopeus 100MHz
Nykyinen - Supply (Max) 35mA Linja Suunnattu Uni-Directional