SN75LBC241DWG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LBC241DWG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LINBICMOS DRVR/REC 28-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
120 pcs
  • Viesti
SN75LBC241DWG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LBC241DWG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LINBICMOS DRVR/REC 28-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21706 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 28-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 500mV protokolla RS232
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 4/5