SN75LBC771DWG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LBC771DWG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC GEOPORT TRANSCEIVER 20-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
175 pcs
  • Viesti
SN75LBC771DWG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LBC771DWG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC GEOPORT TRANSCEIVER 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29867 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 20-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 50mV protokolla GeoPort™
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 2/3