SRC4192IDBG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SRC4192IDBG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC 192KHZ SAMPL RATE CONV 28SSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
SRC4192IDBG4: n tekniset tiedot
Osa numero SRC4192IDBG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC 192KHZ SAMPL RATE CONV 28SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9506 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3.3V Toimittaja Device Package 28-SSOP
tekniset tiedot 4kHz ~ 212kHz Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Käyttölämpötila -45°C ~ 85°C (TA) Kanavien lukumäärä 2