SRC4192IDBRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SRC4192IDBRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC 192KHZ SAMPL RATE CONV 28SSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SRC4192IDBRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SRC4192IDBRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC 192KHZ SAMPL RATE CONV 28SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13723 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3.3V Toimittaja Device Package 28-SSOP
tekniset tiedot 4kHz ~ 212kHz Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Käyttölämpötila -45°C ~ 85°C (TA) Kanavien lukumäärä 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä I²S, TDM toiminto Sample Rate Converter
Yksityiskohtainen kuvaus Audio Sample Rate Converter 2 Channel 28-SSOP Perusosan osanumero SRC4192
Sovellukset Digital Audio Interfacing
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SRC4192IDB
SRC4192IDB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC 192KHZ SAMPL RATE CONV 28SSOP