TL1963A-15DCQR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL1963A-15DCQR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SOT223-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
TL1963A-15DCQR: n tekniset tiedot
Osa numero TL1963A-15DCQR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SOT223-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67558 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.55V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package SOT-223-6 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-223-6 PSRR 63dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-24531-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A SOT-223-6 Nykyinen - Supply (Max) 80mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA Nykyinen - Tuotos 1.5A