TL1963A-15DCQT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL1963A-15DCQT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SOT223-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
TL1963A-15DCQT: n tekniset tiedot
Osa numero TL1963A-15DCQT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SOT223-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45705 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.55V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package SOT-223-6 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-223-6 PSRR 63dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A SOT-223-6
Nykyinen - Supply (Max) 80mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot Enable