TL751M05QKTTRQ1
Tuote-esittely
Osa numero: TL751M05QKTTRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 5V 750MA DDPAK
lomakkeissa:
  • Viesti
TL751M05QKTTRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero TL751M05QKTTRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 5V 750MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7024 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 750mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 26V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-23318-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 750mA DDPAK/TO-263-5 Nykyinen - Tuotos 750mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero TL751M05
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TL751L10CDR
TL751L10CDR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
Varastossa: 145753 pcs
ladata:
RFQ
TL76
TL76
valmistajat: Fluke Electronics
Kuvaus: TEST LEAD BANANA TO PROBE 59.1"