TL751M08QKTTRQ1
Tuote-esittely
Osa numero: TL751M08QKTTRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 8V 750MA DDPAK
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
TL751M08QKTTRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero TL751M08QKTTRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 8V 750MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76922 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 750mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 26V
Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5 Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-23319-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C