TLV1117-15IDRJR
Tuote-esittely
Osa numero: TLV1117-15IDRJR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 800MA 8SON
lomakkeissa:
  • Viesti
TLV1117-15IDRJR: n tekniset tiedot
Osa numero TLV1117-15IDRJR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 800MA 8SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5334 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.3V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package 8-SON (4x4) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA 8-SON (4x4)
Nykyinen - Tuotos 800mA Ohjaustoiminnot -