TLV1117-18CDCYR
Tuote-esittely
Osa numero: TLV1117-18CDCYR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TLV1117-18CDCYR: n tekniset tiedot
Osa numero TLV1117-18CDCYR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 158162 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.3V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package SOT-223-4 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-21108-1
TLV111718CDCYR
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA SOT-223-4 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 800mA Ohjaustoiminnot -