TLV2217-25KC
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TLV2217-25KC
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3
lomakkeissa:
  • Viesti
TLV2217-25KC: n tekniset tiedot
Osa numero TLV2217-25KC Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3196 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 12V
Toimittaja Device Package TO-220-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 62dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-17624 Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA TO-220-3 Nykyinen - Tuotos 500mA