TLV2217-25KCE3
Tuote-esittely
Osa numero: TLV2217-25KCE3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3
lomakkeissa:
  • Viesti
TLV2217-25KCE3: n tekniset tiedot
Osa numero TLV2217-25KCE3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6682 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 12V
Toimittaja Device Package TO-220-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 62dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA TO-220-3
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero TLV2217-25
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TLV2217-25KVURG3
TLV2217-25KVURG3
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO252-3
Varastossa: 187307 pcs
ladata:
RFQ
TLV2217-25KC
TLV2217-25KC
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3