TLV2217-33KCSE3
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TLV2217-33KCSE3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TLV2217-33KCSE3: n tekniset tiedot
Osa numero TLV2217-33KCSE3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70470 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 12V
Toimittaja Device Package TO-220-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 62dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-21611-5
TLV221733KCSE3
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3 Nykyinen - Tuotos 500mA