TLV2217-33PWR
Tuote-esittely
Osa numero: TLV2217-33PWR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 20TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TLV2217-33PWR: n tekniset tiedot
Osa numero TLV2217-33PWR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 20TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 249973 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 12V
Toimittaja Device Package 20-TSSOP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 62dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-12368-2
TLV2217-33PWRE4
TLV2217-33PWRE4-ND
TLV2217-33PWRG4
TLV2217-33PWRG4-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 20-TSSOP Nykyinen - Tuotos 500mA