TLV707135DQNT
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TLV707135DQNT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.35V 200MA 4X2SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TLV707135DQNT: n tekniset tiedot
Osa numero TLV707135DQNT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.35V 200MA 4X2SON Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 656459 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.35V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-X2SON (1x1) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA 4-X2SON (1x1)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA Nykyinen - Tuotos 200mA