TLV707185DQNT
Tuote-esittely
Osa numero: TLV707185DQNT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4X2SON
  • Viesti
TLV707185DQNT: n tekniset tiedot
Osa numero TLV707185DQNT Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4X2SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 737971 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.36V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-X2SON (1x1) Sarja -
Pakkaus / Case 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 4-X2SON (1x1)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA Nykyinen - Tuotos 200mA