TLV707185PDQNR
Tuote-esittely
Osa numero: TLV707185PDQNR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4X2SON
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TLV707185PDQNR: n tekniset tiedot
Osa numero TLV707185PDQNR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4X2SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 738300 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.36V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-X2SON (1x1) Sarja -
Pakkaus / Case 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-40629-2
TLV707185PDQNR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 4-X2SON (1x1) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 50µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable