TMS320C6412ZDK600
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6412ZDK600
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DSP FIXED-POINT 548-BGA
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320C6412ZDK600: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6412ZDK600 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP FIXED-POINT 548-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5239 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.40V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 548-FCBGA (23x23)
Sarja TMS320C6410/12/13/18 Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 548-FBGA, FCBGA Muut nimet 296-18663
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 288kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Host Interface, McBSP, PCI kello Hinta 600MHz