TMS320C6413GTS500
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6413GTS500
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DSP FIXED-POINT 288-FCBGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Viesti
TMS320C6413GTS500: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6413GTS500 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP FIXED-POINT 288-FCBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2566 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.20V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 288-FCBGA (23x23)
Sarja TMS320C6410/12/13/18 Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 288-BBGA, FCBGA Muut nimet 296-17479
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 288kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä Host Interface, I²C, McASP, McBSP kello Hinta 500MHz