TMS320C6711BGFN150
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6711BGFN150
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FLOATING-POINT DSP 256-BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
TMS320C6711BGFN150: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6711BGFN150 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING-POINT DSP 256-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4088 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.80V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 256-BGA (27x27)
Sarja TMS320C67x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 256-BGA Muut nimet 296-12562
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 72kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä Host Interface, McBSP kello Hinta 150MHz