TMS320C6711DGDP200
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6711DGDP200
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DIG SIG PROCESSOR 272-BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
  • Viesti
TMS320C6711DGDP200: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6711DGDP200 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DIG SIG PROCESSOR 272-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2964 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.26V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 272-BGA (27x27)
Sarja TMS320C67x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 272-BBGA Muut nimet 296-17149
296-17149-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 72kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä Host Interface, McBSP kello Hinta 200MHz