TMS320C6726RFPA225
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6726RFPA225
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320C6726RFPA225: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6726RFPA225 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 144-HTQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4229 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.20V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 144-HTQFP (20x20)
Sarja TMS320C672x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-TQFP Exposed Pad Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TC)
On-Chip RAM 288kB Haihtumaton muisti ROM (384 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä EBI/EMI, I²C, McASP, SPI
kello Hinta 225MHz Perusosan osanumero TMS320C6726