TMS320C6727BGDH350
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6727BGDH350
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Viesti
TMS320C6727BGDH350: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6727BGDH350 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FLOATING POINT DSP 256-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1820 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.40V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 256-BGA (17x17)
Sarja TMS320C672x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 256-BGA Muut nimet 296-42941-5
TMS320C6727BGDH350-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 288kB
Haihtumaton muisti ROM (384 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä EBI/EMI, HPI, I²C, McASP, SPI kello Hinta 350MHz