TMS320LC543PZ2-50
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320LC543PZ2-50
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DSP 100LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320LC543PZ2-50: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320LC543PZ2-50 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5170 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 3.30V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-LQFP Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 20kB Haihtumaton muisti ROM (4 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä BSP, TDM
kello Hinta 50MHz Perusosan osanumero TMS320LC543