TMS320LC546APZ-50
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320LC546APZ-50
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 100LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320LC546APZ-50: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320LC546APZ-50 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7020 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 3.30V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-LQFP Muut nimet 296-1931
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 12kB
Haihtumaton muisti ROM (96 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä BSP, Host Interface kello Hinta 50MHz