TMS320LC549GGU-66
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320LC549GGU-66
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
TMS320LC549GGU-66: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320LC549GGU-66 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4009 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 3.30V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LFBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 64kB Haihtumaton muisti ROM (32 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä BSP, Host Interface
kello Hinta 66MHz Perusosan osanumero TMS320LC549