TMS320UC5402GGU-80
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320UC5402GGU-80
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320UC5402GGU-80: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320UC5402GGU-80 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3731 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V Jännite - Core 1.80V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LFBGA Muut nimet 296-10759
296-10759-5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 32kB
Haihtumaton muisti ROM (8 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Host Interface, McBSP kello Hinta 80MHz