TMS320UC5402ZGU-80
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320UC5402ZGU-80
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320UC5402ZGU-80: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320UC5402ZGU-80 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DIG SIG PROCESSOR 144-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6308 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V Jännite - Core 1.80V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LFBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 32kB Haihtumaton muisti ROM (8 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Host Interface, McBSP
kello Hinta 80MHz Perusosan osanumero TMS320UC5402