TMS320VC5410ZGW100
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320VC5410ZGW100
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 176-BGA
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320VC5410ZGW100: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320VC5410ZGW100 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 176-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3217 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 2.50V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 176-BGA MICROSTAR (15x15)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 176-LFBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 128kB Haihtumaton muisti ROM (32 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Host Interface, McBSP
kello Hinta 100MHz Perusosan osanumero TMS320VC5410