TMS320VC5416ZGU120
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320VC5416ZGU120
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-BGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
11 pcs
  • Viesti
TMS320VC5416ZGU120: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320VC5416ZGU120 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED POINT DSP 144-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2087 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.50V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-BGA MICROSTAR (12x12)
Sarja TMS320C54x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LFBGA Muut nimet 296-41903
TMS320VC5416ZGU120-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 256kB
Haihtumaton muisti ROM (32 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Host Interface, McBSP kello Hinta 120MHz