TPS3808G15DBVRG4
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3808G15DBVRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT-23-6
  • Viesti
TPS3808G15DBVRG4: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3808G15DBVRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 1.5V SOT-23-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 113808 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 1.4V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package SOT-23-6 Sarja -
Nollaa aikakatkaisu Adjustable/Selectable asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOT-23-6
ulostulo Open Drain or Open Collector Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)