TPS3808G15DRVR
Tuote-esittely
Osa numero: TPS3808G15DRVR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 1.5V 6SON
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TPS3808G15DRVR: n tekniset tiedot
Osa numero TPS3808G15DRVR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VOLT SUPERVISOR 1.5V 6SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 128636 pcs Tietolomake
Jännite - Kynnys 1.4V Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset
Toimittaja Device Package 6-WSON (2x2) Sarja -
Nollaa aikakatkaisu Adjustable/Selectable asettaa uudelleen Active Low
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6-WDFN Exposed Pad
ulostulo Open Drain or Open Collector Muut nimet 296-19708-2
TPS3808G15DRVRG4
TPS3808G15DRVRG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Jännitteet valvoman 1